Кожен з нас стикався з такою проблемою, як пошук роботи. Дуже важкий процес, який витягує всі сили, поки не знайдеться найкраща вакансія. До того ж, навколо стільки людей, що так жадають обдурити здобувачів.

Про ці проблеми розповів представник пошукача вакансій Jooble та пояснив, чому слід використовувати саме агрегатори при пошуці роботи.

Такий тип сайтів були створений спеціально, щоб зібрати усі вакансії в одному місці. Це було зроблено з метою уникнути втрати дорогоцінного часу, тому що людина витрачає його на те, щоб перемикатися від сайту до сайту. Бескінечні поневіряння туди назад витримує мало претендентів, так як на одному і тому ж сайті можуть бути однакові вакансії, але людина може цього не пам’ятати та буде потрапляти на неї постійно.

пошук роботи, поиск работы, Украина, деньги, партнерский материал

Одного разу було заспамлено багато сайтів про працевлаштуванню однією вакансією «Збиранная кулькових ручок». Ця вакансія була практично скрізь на всіх сайтах по 10-20 разів. Призвело це до того, що не існує попередньої модерації.

Jooble

Головне завдання Jooble — допомогти знайти роботу швидко, легко та безпечно. Ніхто не хоче бути обдуреним. Тому існує у Jooble кілька відділів модерації. Особливо навчені люди перевіряють усі вакансії, які збираються з інших сайтів. Принцип роботи подібних агрегаторів як у Google: знаходити будь-яку інформацію, але у рамках однієї теми — вакансії. Це дуже зручно, особливо якщо вже траплявся негативний досвід під час працевлаштування: у Вас є додатковий фільтр проти шахраїв.

На жаль, рівень обману дуже високий та у людей просто немає можливості довіряти оточуючим. Тому якщо Ви сумніваєтеся у достовірності тієї чи іншої вакансії навіть на найвдомішому сайті по працевлаштуванню, перевірте спочатку її у будь-якому пошуковику вакансій. У багатьох випадках, усі популярні Джобборди користуються послугами агрегаторів, тому всі актуальні та правдиві вакансії будуть знаходитися в базі даних. Головне, щоб Ви були завжди на увазі, перевіряли абсолютно будь-яку інформацію, дуже ясно дивилися на ситуацію, в якій перебуваєте.

Виконуйте свою роботу якнайкраще, щоб Ви були затребуваними для крупних компаній, які є багато років перевіреними джерелами. Прагніть бути краще та кожен день саморозвиватися!

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube