Колишньому прем’єр-міністру Миколі Азарову та його сину Олексію оголосили підозру в отриманні хабара на суму в 140 мільйонів гривень. Відповідну інформацію на сторінці у Facebook оприлюднив Департамент спеціальних розслідувань ГПУ.

Азаров, Клюєв, корупція, новини, Україна, новости, Украина, события, бегемот, begemot, begemot.media

За даними прокуратури, Азарови вісім років тому присвоїли собі цю суму в обмін на посаду першого віце-прем’єр-міністра для Андрія Клюєва.

«Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.3 ст.368 та ч.5 ст.27 ч.3 ст.368 (одержання хабара та сприяння в отриманні хабара) в редакції Кримінального кодексу, що діяв на момент вчинення злочину», — додали у департаменті.

Азаров, Клюєв, корупція, новини, Україна, новости, Украина, события, бегемот, begemot, begemot.media

До речі, свого часу Клюєв та Азаров разом виступили на російському телебаченні, заявивши про свою «відповідальність за те, що відбулося в Україні в 2014 році».

«Всі ми, хто знаходився поруч з Віктором Януковичем, в певній мірі винні. Все винні, і я … Десь, щось, можливо, не доказав, або промовчав, можливо, щось неправильно порадив … Кожен з нас, хто був при владі, відповідальний за те, що сталося в 2014 році. Я це визнаю «, — виправдовувався Клюєв.

Азаров в свою чергу додав, що нібито він також визнає свої помилки, але при цьому звинувачував у всіх бідах України «ляльководів» зі США, не назвавши жодного конкретного прізвища.

Він також проігнорував питання про свої доходи та отриманні української пенсії і заявив, що за останні роки «жоден український правоохоронний орган не сформулював на його адресу жодного звинувачення».

Дивіться: Клюєв і Азаров на РосТБ:

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube