На сайте Администрации президента появилась петиция, в которой собирают подписи за отмену продажи леса-кругляка в Европейский союз.

Петиція, Ліс, лес, Мараторій, вирубка, Карпати

Сьогодня у Чернівцях

Приводим полный текст петиции.

ПЕТИЦІЯ :

Ми вважаємо, що продавати наші українські ліси за 600 мільйонів євро кредиту від Євросоюзу є злочином.

Європейці прекрасно розуміють цінність власного лісу, тому бережуть його. Не дивлячись на те, що площі лісу в країнах Європи в рази більші, ніж в Україні, його там майже не рубають.

Натомість Україну хочуть зробити сировинним придатком для європейських деревообробних підприємств, які наразі відчувають величезні збитки через введений Україною мораторій.

Українці вдячні Європейському Союзу за підтримку в нашій боротьбі з російською агресією, а також за фінансові вливання в економіку. Однак, просимо їх не тиснути на нас з вимогою віддати український ліс — це буде непоправна втрата для нашої країни.

Введення десятирічного мораторію на експорт лісу-кругляку в 2015 році дало свої позитивні результати як для екології українських Карпат, так і для економіки країни.

Зокрема, за січень-вересень поточного року, не дивлячись на загальне зменшення обсягів реалізації промислової продукції, обсяги продажів паперової промисловості зросли на 5% (до $1,14 млрд), деревообробної промисловості на 16% (до $983 млн), меблевої — на 15% (до $506 млн). Крім того, дія мораторію сприяє залученню в Україну інвестицій і як наслідок — створенню нових робочих місць, наповненню бюджетів, загальному пожвавленню економіки.

Ми також закликаємо обласні, районні та міські ради всієї України підтримати нас і звернутися до Верховної ради й президента з вимогою не скасовувати мораторій на експорт лісу-кругляку.

Якщо депутати не дослухаються до наших вимог, то своє слово скажуть вільні українські люди!

ИСТОЧНИК ukr-biz

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube