Ми повинні зрозуміти одне — від того, що ми робимо сьогодні, буде залежати наше завтра, завтра наших дітей і наступного покоління, наголосив Євген Хмара.

Євген Хмара у зоні відчуження. Фото:https://gazeta.ua/

Український композитор і піаніст-віртуоз Євген Хмара присвятив 31-й річниці трагедії на Чернобильській АЕС зворушливий відеокліп, в якому постарався поєднати минуле і сьогодення зони відчуження.

«Композиція називається Nocturne, вона увійшла в мій третій студійний альбом White piano. Саме з думками про подію, що відбулася 30 років тому і створювалася ця мелодія. Вона була записана рік тому, до 30-ї, ювілейної річниці вибуху на Чорнобильській АЕС», — пояснив Хмара.

«Ідея даного ролика: «Ніколи знову!»- це яскравий приклад того, на що здатна лише одна людина, на повну зміну всієї історії людства. В місті дуже помітно, що природа бере верх і що б ми не творили, не створювали, чи не намагалися вбити природу, все одно природа візьме верх», — розповів композитор.

«Я вперше був у зоні відчуження і найстрашніше — це бачити напівзруйновані будинки, коли усвідомлюєш масштаб трагедії. Одна справа бачити все на картинках, а інше, своїми очима — це дуже вражає, особливий дух, атмосфера до мурашок.

Ми повинні зрозуміти одне — від того, що ми робимо сьогодні, буде залежати наше завтра, завтра наших дітей і наступного покоління. Це вже сталося, час повернути назад неможливо, але побувавши хоч раз на цій території, повністю усвідомити, зрозуміти і не допустити — ніколи знову! » — прокоментував Євген Хмара.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube