Після ударів США і союзників, пов’язаних із хімічною зброєю об’єктів у Сирії активність інтернет-тролів Росії зросла. Про це повідомила прес-секретар Пентагону Дана вайт, відео з якою у Twitter показало CNN.

За її словами, «російська кампанія дезінформації вже почалася».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, інтернет-тролів, Росія, Сирія, пропаганда

Після удару в Сирії по об’єктах, які пов’язані з хімічною зброєю, почалася «російська кампанія дезінформації», зазначила прес-секретар Пентагону Дана Вайт.

Зростання активності російських інтернет-тролів становила, за даними Вайт, 2000% протягом останніх 24 годин.

 

У ніч на 14 квітня США, Великобританія і Франція завдали ударів по трьох об’єктах у Сирії. Спецоперація стала відповіддю на застосування хімічної зброї в місті Дума у Східній Гуті, де 7 квітня загинуло від 70 до 100 осіб.

Західні країни звинувачують в інциденті збройні сили Асада. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджував, що російські фахівці не виявили в Думі доказів хімічної атаки.

Російські підрозділи ППО у Сирії у відбитті атаки США та їхніх союзників участі не брали. Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ скликає екстрене засідання Ради безпеки ООН у зв’язку з авіаударами по Сирії.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube