Посол Росії в США Анатолій Антонов поскаржився сенатору-республіканцеві Орріну Хетчу, що американські чиновники ігнорують його прохання про зустріч.

Відповідний лист російського посла опинився в розпорядженні видання Politico.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, Begemot, begemot.media, Анатолій Антонов, США, Росія, ігнорують

Понад 20 американських чиновників відхилили або проігнорували запити російського посла в США Анатолія Антонова на проведення зустрічей, поскаржився дипломат в листі сенатору-республіканцеві Орріну Хетчу.

Зазначено, що в листі від 9 березня Антонов попросив Хетча про допомогу.

«Я був би вдячний вам за пораду, як розвивати контакти з членами Конгресу США, міністерствами і відомствами, а також за вашу можливу допомогу в організації таких зустрічей», — зазначив він.

Далі посол РФ навів список з 20 американських чиновників, які відхилили або проігнорували його запити на проведення зустрічей.

Зазначається, що в цьому списку глава апарату Білого дому Джон Келлі, лідер меншості в Палаті представників Ненсі Пелосі, сенатор від Каліфорнії, і заступник міністра оборони з політичних питань Джон Руд вказані як такі, що «офіційно» відхилили пропозиції Антонова.

«Як я говорив вам під час наших зустрічей, мені доводиться зіштовхуватися з труднощами у встановленні контактів з високопоставленими американськими чиновниками. Безліч прохань про проведення зустрічей з керівництвом американських відомств і членами Конгресу або залишилися без відповіді, або були відхилені без пояснення причин», — написав Антонов.

Серед чиновників, які відмовилися відповісти послу РФ — віце-президент Майк Пенс, міністр енергетики Рік Перрі, міністр фінансів Стівен Мнучин, міністр сільського господарства Сонні Пердью, міністр торгівлі Вілбур Росс, генеральний прокурор Джефф Сешнс, міністр внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен, директор ФБР Крістофер Рей і глава Федеральної резервної системи Джером Пауелл.

Водночас Антонов в листі Хетчу заявив, що не припинить свої зусилля. За його словами, він «щиро налаштований встановити дружні і партнерські відносини між Росією і США».

Нагадаємо, раніше посол РФ в США Анатолій Антонов заявив, що для виправдання зростання військових витрат і нарощування ядерного потенціалу США знайшли «страшилку» в особі Росії. Пізніше американський посол в РФ Джон Хантсман не відкидав можливості арешту російських активів у США.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube