Національна гвардія України взяла на озброєння перші 500 американських ручних протитанкових гранатометів (РПГ) RSRL-1, написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Нацгвардія, США, протитанкових гранатометів

Бійці Національної гвардії України високо оцінили ефективність американських ручних протитанкових гранатометів RSRL-1, зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«40-мм комплекс РПГ-1 запущено у виробництво компанією AirTronic у 2016 році, він є ефективним для ураження вогневих засобів та броньованих цілей противника. Прицільність стрільби – 800 м, сумісний з усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола – 1000 пострілів», – зазначив він.

Аваков додав, що під час виробництва комплексу використовують сучасні матеріали, що дає можливість зменшити масу гранатомета, спростити експлуатацію, збільшити дальність стрільби і покращити ресурс боєздатності.

«Державним науково-дослідним інститутом МВС розроблено програму навчання особливого складу та методику експлуатації нової зброї. На військових навчаннях бійці НГУ високо оцінили ефективність нового комплексу», – написав міністр.

Журналіст Юрій Бутусов писав, що перші 100 гранатометів RSRL-1 Нацгвардія купила в AirTronic USA у квітні 2017 року. За його інформацією, вони вже надійшли на озброєння низки підрозділів, зокрема полку «Азов» та бригади швидкого реагування 3018. Журналіст зазначав, що гранатомет – це американська модифікація радянського гранатомета РПГ-7, який використовують в Україні.

Читайте: На Кремль ТВ заявили, что Путин остановил войну на Донбассе

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube