Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував на сторінці у Facebook ейфорію через негативний уплив нових американських санкцій на Росію, порівнявши цю ситуацію з анекдотом про корову, що здохла у сусіда.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Аваков прокоментував, санкції США, Росія

На думку українського міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, украй важливо, до яких кроків у світі, що постійно змінюється, вдаватиметься Україна, а не те, як американські санкції вплинули на Росію.

«Багато хто в ейфорійній радості… І як у тому анекдоті – у самих хата горить, але головне – дрібниця, а приємно – у сусіда корова здохла!.. Ми всі знали, що в сусіда його битлива корова здохне… І в цьому світі, що постійно змінюється, украй важливо те, що будемо робити ми! Важлива енергійність, самовіддача і два пріоритети – безпека й розвиток!» – написав міністр.

6 квітня Вашингтон оголосив про санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній.

Американське міністерство фінансів пояснило, що до таких заходів удалися для виконання закону «Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA), який у серпні 2017 року схвалив президент Дональд Трамп.

9 квітня компанія «Русал» Олега Дерипаски попередила про ризик технічних дефолтів через обмежувальні заходи.

Акції російського банку ВТБ упали на 10% після занесення голови правління ВТБ Андрія Костіна до санкційного списку США.

9 квітня курс рубля щодо євро вперше протягом півтора року впав до 75,35 руб./€, щодо долара – до 60,56 руб./$.

Капіталізація російського фондового ринку цього дня впала на 820 млрд руб. (приблизно $13,6 млрд). За підсумками закриття торгів на фондовому ринку індекс Московської біржі опустився на 8,34%, індекс РТС – на 11,44%.

За даними Forbes, статки найбагатших росіян протягом дня скоротилися майже на $12 млрд на тлі падіння російського фондового ринку. Згідно з оцінкою Bloomberg, 9 квітня російські мільярдери втратили через санкції $16 млрд.

Уранці 10 квітня курс рубля до долара на Московській біржі впав нижче за 63 руб./$, а до євро – нижче за 78 руб./€.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube