Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що для впровадження системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху необхідно фінансування в розмірі близько 1 мільярд доларів.

мільярд, доларів, миллиард, Аваков, ПДР, відеоспостереження, Украина, Begemot

Авакову потрібно 1 мільярд доларів для відеофіскації порушень ПДР

Зокрема, Аваков поділився результатами тестового відеоспостереження на основних трасах:

«Близько року тому ми запустили перші тестові режими спостереження на чотирьох точках по всій Україні і подивилися кількість порушень. Які потім за діючими положеннями повинні були б штрафувати через «листи щастя» в автоматичному режимі. Кількість цих порушень і штрафів, які громадяни повинні заплатити, дійсно жахлива.

Якщо ми введемо цю систему по всій країні, буде від 2 до 5 тисяч точок контролю, то не потрібно ніякого бюджету для Міністерства внутрішніх справ – нам цього вистачить, щоб розвиватися далі.

Коли ми введемо ці правила як постійно діючий механізм, члени суспільства повинні будуть вирішити для себе, що з цього моменту вони хочуть змінити щось у своїй поведінці. Тоді смертність на дорогах буде на порядок менша. І, сподіваюся, штрафи будуть на рівні європейських».

Міністр заявив, що терміни введення цієї системи – це питання серйозних грошових вкладень.

«Ми оцінюємо цю суму, як дуже велику: близько мільярда доларів на всю країну. Охочих вкласти ці гроші – величезна кількість, тому що приватні компанії хочуть на цьому заробити, отримуючи відсотки відрахувань.

Я думаю, що ми вдамося до механізму залучення солідного міжнародного банківської установи, яка порадить нам вибрати адекватного інвестора і отримати найкращі умови, як це робиться в провідних західних країнах.

Будемо впроваджувати цей механізм поступово, щоб був механізм автоматичної фіксації, оскарження цього процесу і стягнень»,

– розповів Арсен Аваков.

ИСТОЧНИК firstsocial

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube