По той бік лінії фронту вже вивісили свій прапор чи то кадрові військові, чи то найманці з Дагестану. Авдіївку штурмуватимуть «смертники» Кадирова.

Авдеевка, кадыровцы, ВСУ, Авдіївка, Война

Після значних втрат під Авдіївкою, бойовики поповнюють передову найманцями з Кавказу: прямо навпроти позицій ЗСУ тепер стоять дагестанці, а у другій лінії ворожої оборони пліч-о-пліч із російськими кадровиками ще й «кадирівці». До переднього краю чужинці активно перекидають техніку, бійців і професійних диверсантів. Про це ідеться в сюжеті ТСН.

«Вдень вони не стріляють – одиночні, в основному. Провокації. Після від’їзду ОБСЄ, коли темніє – і всю ніч до ранку», — розповідає військовослужбовець ЗСУ з позивним «Локомотив». Його побратим «Дяк» розповідає, що по той бік лінії фронту вже вивісили свій прапор чи то кадрові військові, чи то найманці з Дагестану. «Поводяться грамотно – не підходять близько, метрів 150. Потім приходить СПГ», — каже він. Військовослужбовець «Куба» припускає, що поява кавказців може бути таким само елементом залякування та деморалізації, як і розсилка SMS тижнем раніше. «Моральний дух не падає. Все як було, так і лишилося: спостерігаємо і намагаємося їх відсікати», — твердить боєць.

Бої під Авдіївкою й нехай невеликі, але кроки вперед, мобілізували вояків на усій ділянці фронту та навіть тих, хто вже на дембелі. Ветерани АТО готові повернутися на передову, аби тільки з’явилася можливість потіснити ворога з української землі. «Коли ці події сталися, почали дзвонити і питати, як повернутися в підрозділ, хтось просто хотів перевестись до нас. Ті, яким нудно сидіти в полі, а коли почалися активні бойові дії – вони розуміють, що вони тут потрібні», — розповіла прес-офицер 72 ОМБР Олена Мокренчук.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube