У селі Лощинка Красноярського краю Російської Федерації, де на президентських виборах Володимира Путіна підтримало 100% населення, немає магазинів, а хліб привозять тільки раз у тиждень.

Про це свідчить ролик, оприлюднений на сторінці «Сибір. Реалії» у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, Сибір, Путіна підтримало 100%

За словами місцевої мешканки, вона дійсно підтримала на виборах Путіна, оскільки щомісяця справно отримує пенсію в 8,5 тис. рублів. При цьому жінка назвала суму «жебрацькою», але задоволена тим, що держава не відмовляється її забезпечувати.

«Немає магазину взагалі, один раз в тиждень у село привозять хліб, у четвер з міста Бородіно. А ось чого не вистачає — сідай на автобус і їдь. Автобус ходить два рази в тиждень: вівторок, субота. Буває не прийде, може, зламається, або теж не хочуть. Бачите, дорога, ви ж їхали. Воду нам возять через 15 днів, на тракторі», — розповіла пенсіонерка.

Жінка зізналася, що любить подивитися вечорами телевізор, особливо ток-шоу Соловйова (один з головних пропагандистів Кремля). Вона стверджує, що Путін – кращий вибір, тому що, «не за Собчак ж голосувати». На відео видно, що село майже повністю безлюдне, напіврозвалені будинки, дороги немає, навколо – абсолютна бідність.

Читайте: В России обвалился мост Интернациональной дружбы

ИСТОЧНИК АПОСТРОФ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube