Європейський парламент, Рада Європейського Союзу та Європейська комісія дійшли згоди в питанні надання Україні безвізового режиму.

безвізового, безвиз, Украина, ЕС, Брюссель

Переговори у ЄС щодо безвізового режиму для України завершилися успішно

Про це у вівторок у Брюсселі після завершення переговорів повідомили в місії України при Європейському Союзі.

«Рада ЄС, Європейський парламент та Європейська комісія досягли рішення щодо надання Україні безвізового режиму. У четвер це рішення буде підтверджено на Комітеті постійних представників країн-членів ЄС (COREPER)», — повідомили в місії.

Як додав в своєму Twitter брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк, вже 2 березня посли ЄС схвалять візову лібералізацію для України, а другий тур затвердження відбудеться, ймовірно, вже в травні.

https://twitter.com/RikardJozwiak/status/836634887222349824?ref_src=twsrc%5Etfw

Далі, відповідно до процедури, це рішення має бути проголосоване Комітетом Європарламенту з питань громадянських свобод. Після цього законодавча ініціатива має бути проголосована на пленарному засіданні ЄП і затверджена на засіданні Ради ЄС.

Читайте також: ГРУЗИЯ ПОЛУЧИЛА «БЕЗВИЗ» — ЕВРОПАРЛАМЕНТ ПРОГОЛОСОВАЛ «ЗА»

Свої підписи під документом повинні поставити президент Європарламенту та представники Ради. Документ має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів після цього. Як повідомляв УНІАН, у ЄС вирішили, що рішення про безвізовий режим для України може вступити в силу тільки разом з новим механізмом тимчасового зупинення таких режимів для будь-якої країни світу, щодо яких діють такі режими.

14 лютого Європарламент схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. 27 лютого Рада ЄС прийняла механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. 10 лютого президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна до літа цього року отримає безвізовий режим з ЄС.

ИСТОЧНИК unian.ua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube