Євросоюз може призупинити безвізовий режим з Україною в разі саботажу українською владою проведення антикорупційних реформ.

 призупинити безвізовий режим, ЄС, Україна, корупція, Хьюг Мінгареллі, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Про це заявив посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв’ю виданню «Главком».

«Безвізовий режим може бути припинений, особливо якщо в Україні відбудеться рух назад в питаннях тих реформ, які передбачалися для його надання. Наприклад, якщо так станеться з антикорупційними реформами», — підкреслив посол ЄС.

За словами Мінгареллі, підставами для призупинення безвізу також є значне підвищення кількості незаконних мігрантів, відчутне збільшення шукачів притулку, низький рівень співпраці з виконання Угоди про реадмісію та певні конкретні ризики для безпеки однієї або декількох країн-членів ЄС.

Нагадаємо, 4 липня Мінгареллі заявив, що олігархи щодня протистоять реформам в Україні.

А в березні він висловив думку, що кілька людей «перетворюють Україну в банкомат».

Зрозуміло, що в обох цих випадках — і щодо олігархів, і щодо «кількох людей» — в першу чергу, мова йде про Порошенко. Треба думати, головний корупціонер України зрозуміє сьогоднішній натяк Мінгареллі про можливе позбавлення країни «безвіза» з корупції.

Також Порошенко має розуміти, що якщо таке трапиться, то це буде не менший привід для Майдану, ніж відмова Януковича в 2013 році від підписання асоціації з ЄС.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube