Із нагоди Дня Незалежності у Міністерстві оборони України прийняли рішення про заохочення військових ЗСУ, що перебувають на лінії зіткнення. Про це повідомляється на сторінці Міноборони у Facebook.

«Із нагоди найголовнішого свята — Дня Незалежності України — за рішенням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака заохочено відомчими нагородами та відзнаками 1650 військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу в районі проведення АТО», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що мобільні групи, до складу яких увійшли заступники міністра оборони та керівники відомчих підрозділів, працювали в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей напередодні свята та привітали військовослужбовців.

«Окрім цього, сьогодні Міністром оборони України прийнято рішення та підписано наказ про заохочення усього особового складу, який знаходиться на лінії зіткнення, грошовою премією у розмірі 1000 гривень на честь свята», — додали в Міноборони.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 5 серпня заявив про збільшення зарплат військовослужбовців в зоні АТО. «Було прийняте рішення збільшити рівень грошового забезпечення, доплат військовослужбовцям, які виконують військовий обов’язок у зоні АТО. Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тисяч», — сказав глава держави.

Нагадаємо, у військовому параді на Дня Незалежності в Києві 24 серпня візьмуть участь військовослужбовці 10 країн.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube