На полігоні «Широкий Лан» знову розгорівся скандал через ненормальні умови для проживання бійців. Фото з полігону публікують у соцмережах.

Широкий Лан, ЗСУ, ненормальні умови проживання, бійці, Україна, новини

«Пекло на землі, яке не можуть привести в нормальний стан вже 5 рік війни… Коли наступного разу генерали будуть питати, чому не хочуть залишатися на контракт, просто хай уявлять собі, як хоч одну добу там прожити», – написала снайперка Юля Матвієнко.

На знімках намети, які буквально тонуть у багнюці. Військові стверджують, що там просто неможливо спати.

При цьому керівництво полігону «Широкий Лан» звітує, що активно застосовує всі сили, аби поліпшити умови проживання для військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба бригади, повідомляє «Тиждень». Там повідомили, що 18 лютого на полігон прибула робоча група у складі 20 осіб на чолі з начальником квартирно-експлуатаційної служби, яка займалась прийомом наметового містечка та підготовкою до зустрічі підрозділів бригади.

Там також наголосили, що через негоду «питання перевищеного рівню бруду і води в наметовому містечку не може бути усунуте так швидко».

Нагадаємо, схожа ситуація була на полігоні у 2016 році. Тоді у лютому 2016 року військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні «Широкий лан.

Допоки солдати в багні, будь-яка балачки про «стандарти НАТО» залишаться не підкріпленою справами балаканиною.

Широкий Лан, ЗСУ, ненормальні умови проживання, бійці, Україна, новини
Широкий Лан, ЗСУ, ненормальні умови проживання, бійці, Україна, новини Широкий Лан, ЗСУ, ненормальні умови проживання, бійці, Україна, новини

Читайте: Коли старість – не перешкода: 92-річна бабуся в’яже теплі шкарпетки для військових на фронті

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube