Міністерство оборони Білорусі запросило представників України та ще шести держав направити у вересні спостерігачів на спільні російсько-білоруські навчання «Захід-2017».

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

представників України, Білорусь, спостерегачі, навчання "Захід-2017", Україна, новини, Росія, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Згідно із заявою, на навчаннях білоруські військові чекають спостерігачів від України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Швеції і Норвегії.

Запрошення надіслано відповідності з так званим Віденським документом 2011 року, який вимагає повідомляти іншу сторону про навчання за участю понад 9 тисяч осіб і забезпечувати обов’язкову інспекцію іншої сторони при навчаннях за участю понад 13 тисяч осіб.

Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» заплановані на 14-20 вересня 2017 року, оголошена участь до 13 тисяч військових. Попередні аналогічні навчання проводилися у вересні 2013 року, ще до початку російської агресії в Криму і на Донбасі. Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час цих навчань. У НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися «троянським конем», зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube