Звільнений заручник бойовиків Володимир Фомічов розповів, що на окупованому Донбасі є жителі, що налаштовані проти України, але незадоволених бойовиками ще більше.

Володимир Фомічов, жителі Донбасу, Україна, Росія, війна, новини

«Більшість людей налаштовані проти України, але багато людей, налаштованих і проти «керівництва» так званої республіки. Вони незадоволені соціальною ситуацією і починають розуміти, що в усьому винні не «укропи», є і внутрішні проблеми», – розповів він у інтервью «Цензор.нет«.

В ОРДЛО Україну не люблять. Вважають державу винною у війні.

«Зі мною сидів один «ополченець», який мені сказав: «Вова, я довго намагався розібратися в цих моментах, але, коли я побачив підірваний автобус, я зрозумів, що йду воювати». Багато хто пішов, коли побачили руйнування, які не правильно інтерпретовані тим боком. А ми не змогли розповісти, як воно було насправді. Вони чули лише те, що на Донецьк напали, а вони обороняються. Розумієте, дуже складно провести лінію поділу між Майданом і захопленням обладміністрації. Багато хто вважає: майданівці захопили обладміністрацію, а що нам не можна? Їм потрібно розповідати, що львів’яни ніколи не намагалися від’єднуватися від України, весь Майдан був за єдність України, за те, щоб люди краще жили», — розповів Фомічов.

Люди досі покладають великі сподівання на Росію.

23-річний Володимир Фомічов, співробітник київської організації Центр UA був узятий в полон бойовиками так званої ДНР в Макіївці 4 січня 2017 року. Він просидів у підвалах і тюрмах так званого МДБ понад 7 місяців. Його звинуватили у тому, що він нібито провіз з Києва у Макіївку дві гранати і засудили до 2 років позбавлення волі.

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube