До 20 країн Європейського союзу і США можуть вислати російських дипломатів через отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Про це пише «Главком» з посиланням на газету The Times.

вислати російських дипломатів, країни ЄС, отруєння Скрипаля, Росія, Україна, новини

За даними видання, у висилці російських дипломатів можуть взяти участь Франція, Німеччина, Польща, Ірландія, Нідерланди, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Данія; інші країни зі списку 20 можливих учасників в газеті не призводять.

У виданні зазначають, що висилки можуть початися в понеділок 26 березня.

Водночас телеканал CNN з посиланням на джерела додає, що Рада з нацбезпеки США вже рекомендувала президенту Дональду Трампу вислати з країни російських дипломатів у відповідь на отруєння Скрипаля.

За інформацією телеканалу, Трамп обмірковує подібне рішення і ще не визначився, скільки дипоматив покинуть США.

«Якщо президент вирішить вислати дипломатів РФ, то це, ймовірно, відбудеться на початку наступного тижня», — заявляє джерело.

Як повідомляли ЄС відкликав свого посла з Москви для консультацій через отруєння Скрипаля.

14 березня Великобританія вирішила вислати 23 російських дипломатів, що працюють на розвідку, а також відкликала запрошення міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова в Лондон у відповідь на отруєння нервово-паралітичною речовиною в англійському місті Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

У свою чергу, Росія вислала з країни 23 британських дипломата та заборонила роботу «Британської ради».

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube