У Константинопольському патріархаті відреагували на вимогу УПЦ МП «вигнати» екзархів.

 ФСБ, Путін, МП, Україна

Українська православна церква Московського патріархату не має права вказувати екзархам, призначених Вселенським Патріархом для підготовки до надання автокефалії Українській церкві.

«По якому праву УПЦ МП засуджує Вселенський патріархат, якщо у міжцерковних відносинах УПЦ МП не є самостійною одиницею у веденні діалогу, вона не є суб’єктом, не веде листування, в якій бере участь виключно РПЦ»-ієрарх Константинопольського патріархату архієпископ Тельміський Іова

От мені дуже цікаво, скільки ще кроків та заяв буде зроблено, щоб дестабілізувати ситуацію і ввести людей в оману. На щастя, отримання Томосу все ближче. Але не варто недооцінювати противника, провокації можуть бути як в момент надання, так і в момент створення Помісної Церкви.

Наприклад, ми знаємо про чутки в церковному середовищі МП, що радикальні угруповання можуть скоїти замах на одного з представників московської церкви. Це робиться з метою дестабілізації і залякування.

Наша з вами мета, як громадянського суспільства, не допустити цей варіант розвитку подій. Так саме це мета спецслужб і правоохоронних структур, які повинні готуватись до будь якого варіанта розвитку подій.

ФСБ, Путін та МП втрачають вплив в Україні і це дуже болісний процес. Не змогли перекупити і втримати, бо думали, що їх вплив безмежний… Помилились.

Ми переможемо, я впевнений в цьому!

ИСТОЧНИК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube