Мабуть, боляче я наступив на «яйця» хлопцям, що наживаються на корупції в портах. Вчора до мене прийшли гонці від екоінспекції. Представилися Громадською радою при Держекоінспекції України.

наступив, корупція, порти, нажива, при Держекоінспекції, Ігор Степанович Марієн, антикорупційну, експертизу

Очолив «ходу» Ігор Степанович Марієн. Людина-оркестр, що є засновником та головою 15 різних ГО та ТОВ. Також Google пам’ятає його як члена ГО «Громадський Рух підтримки реформ Президента України В.Ф. Януковича».

Вони, увага!, провели антикорупційну експертизу мого листа до Прем’єра, в якому я прошу розігнати екоінспекцію Північно-Західного регіону Чорного моря як структуру, що займається корупцією в портах.

Експертизу довірили Всеукраїнському антикорупційному форуму інститутів громадського суспільства. Мені вже назва сподобалась, але далі було ще краще!

У висновку значиться, що аналіз мого листа дає екоінспекції Південно-Західного регіону право звертатися до НАБУ, НАЗК та САП з тим, щоб вони перевірили, а чи немає в діях Степанова ознак корупційного правопорушення? Тобто мене звинуватили в корупції за те, що я намагаюся розігнати корупцію.

Порадив їм йти…звертатися))

Чекаю на Антикорупційну космічну раду народів галактики.

ИСТОЧНИК Максим Степанов

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube