Українці, які живуть у польському місті Пшемисль , що в 7 кілометрах від кордону, зазнають образ і насильства від місцевих, 

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Польща,  Пшемишль, українці, насильство, Україна

Так, українська громада, яка налічує понад дві тисячі осіб стала об’єктом насильства і залякування з боку поляків. «Живу тут 90 років, але вперше бачу таку сильну агресію, – каже Ярослав, українець з .Пшемысля

Його син постійно розповідає про переслідування і побиття його друзів. «Дружина має автомобіль білого кольору з наклейкою, яка імітує українську вишиванку. Коли перехожі йдуть повз авто, то коментують: «Знову бандерівці, курві сини приїжджають тут і почуваються вільно!». У червні хтось подряпав цвяхом наші автомобілі», – розповідає Павло Стрілка.

Ще один українець Роман Золотник розповідає, що немає і тижня, щоб не заплювали вікна народного дому, місця зустрічей українців в Пшемыслі. «Влаштовуємо там дні народження, концерти, танці. Щоб покурити, виходимо на вулицю. Буває, що там в нашу сторону лунають образливі слова, часом штовхають, іноді хтось із нас отримає стусана. Вони накачані і агресивні. Кричать: «Їдьте в Україну». Після виступу молодих українських артистів мати з дітьми почула на вулиці: «Еб **** українське сміття». Вони плюнули поруч з дітьми», – розповідає Петро Куцаб.

Фразу «Еб**і українці, геть» написали на сходовому майданчику в одному з будинків, куди заселився «бендерівець». «На стінах кам’яниць в Пшемислі малюють тризуб на шибениці», – додав Роман Золотник.

А ввечері під вікнами українців проходять групи молодих людей і співають пісеньку, як футбольні вболівальники: «Пропаде Україна, пропаде хамський рід, переможе білий орел, переможе польський рід!».

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube