У середу, 9 травня, на демонстрації проти Андрія Бабіна і політики КПЧМ (Комуністичної партії Чехії та Моравії) на Вацлавській площі у Празі з’явилося кілька автомобілів, покритих російськими прапорами.

Про це повідомляє aroundprague.cz.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Чехія, Прага, російськими прапорами

Кілька автомобілів з російськими прапорами з’явилися наприкінці демонстрації, коли протестувальники мали розпочати ходу до офісу КПЧМ. Їхня присутність одразу викликала обурення серед демонстрантів, які сприйняли автомобілі з російськими прапорами як провокацію. Люди оточили машини – частина почала зривати з них російські прапори.

«Російські свині!», «Чехія – не Росія!» – вигукували присутні. Водії ніяк не реагували на те, що відбувається, лише згодом один з них вийшов і попросив натовп розійтися, аби була можливість від’їхати.

Організатори протесту намагались втихомирити обурений натовп, ситуацію також контролювала поліція. Через деякий час протестувальники заспокоїлися: люди продовжили заплановану ходу до офісу КПЧМ після того, як автомобілі від’їхали.

Читайте: «Абсурдный» День победы: реакция соцсетей на 9 мая

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube