У зв’язку із отруєнням колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки, Велика Британія видала ордери на арешт російського «сумнівного майна».

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, сумнівного майна, арешт, Великобританія, Росія

Про це про це у понеділок, 26 березня, на прес-конференції у Талліні заявив міністр оборони Британії Гевін Вільямсон.

«Вже є ордери на арешт сумнівного майна, щодо якого у Великій Британії нещодавно вже почав діяти новий закон. Наша мета – забезпечити, щоб будь-яке майно, здобуте незрозумілим чином, було обліковано, і для цього вживаються всі заходи», – сказав Вільямсон.

Читайте також: Близько 20 країн готуються з понеділка вислати російських дипломатів

При цьому британський міністр заявив, що не готовий розповісти про можливі наступні кроки Британії проти Росії, адже про це має повідомити прем’єр-міністр Тереза Мей.

«Уряд найближчі тижні та місяці буде дуже старанно працювати над цією проблемою», — наголосив Вільямсон.

Він підкреслив, що метою президента Росії є «внесення розколу між Великобританією і її союзниками, але Естонія і багато інших держав показали, що це неможливо».

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Прем’єр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною «Новачок». У зв’язку з цим офіційний Лондон вислав з країни російських дипломатів та призупинив дипломатичні контакти на високому рівні із РФ.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube