Російська телеведуча Ксенія Собчак в ефірі телеканала «Дождь» 1 червня розповіла, що через участь у президентських виборах у Росії її дохід зменшився.

Російська телеведуча Ксенія Собчак заявила, що внаслідок своєї передвиборчої кампанії втратила низку контрактів і нічого не здобула.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, вибори президента, збитки, Ксенія Собчак, РосіяСобчак заявила, що внаслідок передвиборчої кампанії втратила низку контрактів і нічого не здобула. Зокрема ведуча зазначила, що в її Instagram стало набагато менше реклами, оскільки рекламодавці не хочуть асоціювати продукт із чимось політичним.

«Будь-який процес має інерцію. Я перестала вести корпоративи на момент виборів, далі мене не запрошують. Я втратила багато роботи, я втратила багато грошей. Якщо порівняти з минулим роком, цьогоріч через усю цю політичну історію я заробила приблизно на $1 млн менше», – заявила Собчак.

Вона розповіла, що у 2017 році їй запропонували вести суспільно-політичну програму на російському «Первом канале», і вона встигла знятися в пілотному випуску, але відмовилася через передвиборчу кампанію.

Також, за словами Собчак, за два тижні до виборів вона хотіла зняти кандидатуру, але в передвиборчому штабі її відрадили, бо побачили в цьому «елемент поразки».

У рейтингу російського Forbes «Головні російські знаменитості» за 2017 рік Собчак посіла 10-те місце зі статком $2,1 млн.

Президентські вибори у РФ відбулися 18 березня. За даними Центрвиборчкому Росії, на виборах президента РФ Володимира Путіна підтримало 76,69% виборців. За Собчак віддали 1,68% голосів.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube