Чеська компанія Sweetondale придбала у російської «Техноніколь» три заводи будматеріалів – один із виробництва мінеральної теплоізоляції в Черкасах та два з виробництва полімерної ізоляції та бітумно-полімерних матеріалів у Кам’янському на Дніпропетровщині.

Чеська компанія, Україна,Черкаси, заводи, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

Фото:ubr.ua

Новий інвестор планує вкласти 3,5 млн євро у модернізацію черкаського «Заводу «Техно». Про це повідомив виконавчий директор Sweetondale Тихомир Ліловіч, пише «Інтерфакс-Україна».

«Найближчим часом заплановані інвестиції в порядку 3,5 млн євро (в «Завод «Техно» в Черкасах). Особливий акцент буде зроблений на поліпшення якості продукції, що випускається і збільшенні виробництва. До кінця 2018 року заплановано наростити обсяги виробництва до 1,5 млн куб. м мінеральної теплоізоляції», — сказав Ліловіч.

До теперішнього часу частка підприємства на українському ринку мінеральної теплоізоляції становила 41%. Інвестиції дозволять наростити виробництво на 10-15%. Загальний обсяг ринку 2017 року склав 215 тис. тонн мінеральної теплоізоляції, 2018-го зросте до 230 тис. тонн. Ціни на мінеральну вату за рік зросли на 5-7%.

ТОВ «Завод «Техно» засноване 2007 року. За даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, 99% підприємства належить комерційному товариству «Світондейл ЦЗ С.Р.О» (Чехія). Кінцевим бенефіціаром є Гарі Алан Штерн.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube