Ще досі не призначено нового очільника Нацбанку, оскільки поки немає кандидатури, яка б підходила і президенту Петру Порошенку, і українському парламенту.

Таку думку висловив відомий політолог і керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, передає «Главред».

очільника Нацбанку, призначення, Гонтарева, НБУ, Україна, новини

Читайте також: «У государства нет другого варианта»: министр юстиции Петренко рассказал о судьбе биткоина в Украине

Зокрема, експерт підкреслив, що ситуація, коли людина очолює відомство з приставкою «в.о» стала вже в Україні «поганою модою».

«А це не єдиний такий приклад. У нас вже можна побачити цілу купу виконувачів обов’язків. Це вже така погана мода. На мій погляд, тут немає якоїсь єдиної причини», – зауважив він.

Крім того, політолог прокоментував невизначеність довкола призначення голови Національного банку України на постійній основі.

«Щодо НБУ, то президент шукає, з одного боку, лояльну собі фігуру. З іншого боку – це повинна бути кандидатура, яка є прохідною для парламенту. Пошуки затягнулися. Сподіваюся, що це питання все ж буде вирішено. Це важливо для переговорів з МВФ», – додав Фесенко.

Нагадаємо, Валерія Гонтарева заявила про свою відставку з посади голови НБУ. Функції керівника виконує перший заступник Валерії Гонтаревої Яків Смолій.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube