На Майдані ставлять вишки тури. Про це в своєму відео на Facebook заявив колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

Саакашвілі, на Майдані, Київ, Україна, новини

«Я зараз тільки проїхав на Хрещатику. Ось це і є переляканий президент Петро Мальдівський. Він мені особисто говорив, що він крутіший Януковича, не боягузливий», — сказав він.

«Петр Алексеевич, что это за новая ялынка?» — запитав Саакашвілі і заявив про «підготовку» до акції в неділю.

«Спочатку в жовтні ви виставили тут декорації/ Вони стояли до 20 грудня, поки ми не скасували марші. Зараз ви знову виставляєте декорації», — заявив він.

Також Саакашвілі заявив, що «люди будуть» і «доб’ється мирної відставки».

У грудні минулого року генпрокурор Юрій Луценко показав у парламенті відео. На ньому помічник Саакашвілі бере гроші за акції протесту від довіреної особи олігарха Сергія Курченка, який переховується в Росії. $500 тис. від Курченка передавали трьома частинами. За версією слідства, домовлялися про фінансування протестів біля Верховної Ради. Саакашвілі підозрюють у спробі захоплення влади.

8 грудня позбавленого громадянства Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти Саакашвілі під домашній арешт. Прокуратура оскаржила відмову.

26 січня Апеляційний суд Києва частково задовольнив клопотання прокурорів і призначив Саакашвілі домашній арешт з 22:00 до 7:00.

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube