Справа Савченко і Рубана. Примітивна робота українських спецслужб і політичного істеблішменту. Стільки піару і галасу, а в результаті, боюся, все може закінчитися пшиком. Де професіонали серед силовиків, слідчих, спецслужб, державних діячів?

примітивна, спецслужби, істеблішмент, Савченко, Рубан, пшик, слідчі, процес, відповіді

З самого початку, ще коли затримали Рубана, у мене виникало більше запитань, ніж відповідей. Головною метою мало стати затримання АДРЕСАТА. Тепер питаю – чому операцію зупинили на середині? Ну це ж провалена операція СБУ. Вони так і не змогли зафіксувати, куди спрямовувалася ця зброя…

Тепер по нинішньому гучному процесу Савченко. Давайте, хлопці, доказову базу і не перетворюйте серйозний процес в балаган. Безвідносно до прізвищ: якщо слідчий-профі хоче довести чиюсь вину, то тихо, спокійно збирає інформацію. Тим більше коли це стосується народного депутата, то треба ж прийти з неспростовними доказами у Верховну Раду і переконати депутатів, що він (вона) причетний.

Читайте також: Крым – Украина: Кравчук объяснил Путину простую истину

А у нас відправляють повістки через ЗМІ, лякають, звинувачують наперед. На жаль, це свідчить про те, що в цьому процесі домінують не питання безпеки, захисту від тероризму, а передусім політична складова, піар-кампанія. Тут ще велике питання, на чию користь зіграє цей піар – Порошенка чи тієї ж Савченко. Маховик ще можуть розкрутити не тільки зсередини, а й ззовні. Тому невідомо, чим все закінчиться з таким підходом політичного керівництва держави.

Примітивність і непрофесіоналізм українського істеблішменту – ось слова, якими наразі можу охарактеризувати всю справу.

Це все було б смішно, якби не було так сумно.

ИСТОЧНИК Роман БЕЗСМЕРТНИЙ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube