У Білорусі 25 березня відбуваються заходи з нагоди неофіційного свята «День волі» — 100-річчя від дня проголошення незалежності Білоруської Народної Республіки.

У Білорусі, День волі, затримання, міліція, Україна, новини У Білорусі, День волі, затримання, міліція, Україна, новини

Затримання активістів на площі Якуба Коласа в Мінську, Білорусь, 25 березня 2018 року

В неділю, 25 березня, у Білорусі під час присвячених Дню Волі акцій міліція затримала більше 30 активістів, а на трасах в напрямку Мінська чергують ДАІ і автоматники.  Про це повідомляє видання Радіо Свобода.

За даними видання, на трасах у напрямку столиці Білорусі чергують співробітники ДАІ і автоматники, які зупиняють усі машини та перевіряють документи. Жодних офіційних коментарів щодо посиленого відпрацювання трас та вулиць немає.

Зазначається, що у Мінску співробітники ДАІ знахоодяться не лише у центрі, але і на розв’язках з кільцевої дороги. А у районі Академії наук знаходяться автозаки.

Активістів, які мали при собі біло-червоно-білі прапори Білорусі  (стяг старого зразку, до правління Олександра Лукашенка), затримували і грузили в автозаки.

Затримали також лідера Білоруського національного конгресу Миколая Статкевича. Зараз він знаходиться в одному з районних управлінь внутрішніх справ Білорусі.

Окрім цього, станції метро «Площа Якуба Коласа» та «Академія наук» з невідомих причин закрито.

«У кварталі біля Академії наук стоїть колона автобусів з особовим складом, через вулицю Академічну до НАН не пускають навіть пішки, а біля Академії затримали двох чоловіків», – про це написав журналіст Костянтин Реуцький на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, вранці 25 березня співробітники міліції почали перешкоджати тим, хто вирушає до Мінська на святкування 100-річчя Білоруської народної республіки.

Як повідомлялося раніше , 21 березня, у Білорусі затримали політика Уладзіміра Нєкляєва, а також лідера руху солідарності «Разам» Вячаслава Сівчика та координатора «Європейської Білорусі» Максіма Вінярского

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube