Війну на українському Донбасі ініціювали США, які випробовують Росію на міцність. Про це 17 квітня заявив депутат Держдуми Росії, секретар центрального комітету КПРФ Юрій Афонін в ефірі телеканала «Россия 1».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Юрій Афонін, Донбас, СШАДепутат Держдуми Росії від КПРФ Юрій Афонін заявив, що США та їхні союзники намагаються нав’язати світові свої правила, маючи лише 40% світового ВВП.

«Поступитися Сполученим Штатам зараз, тим паче споконвічними нашими територіями, де проживають наші громадяни, це просто великою помилкою буде. Подивіться, яку зараз створено світову систему. США та їхні союзники, а це, між іншим, лише одна сьома частина населення із 40% ВВП, намагаються завдяки потужним військовим ресурсам диктувати нові правила гри, не звертаючи уваги на систему ООН, вибудувану після закінчення Другої світової війни», – розповів депутат.

За словами Афоніна, фракція КПРФ давно пропонує визнати терористів «ДНР» і «ЛНР». Він зазначив, що західні ЗМІ й держави впевнені, що Росія воює проти України на Донбасі, тому РФ треба спиратися на «соціалістичні» країни, такі як Китай і Болівія.

«Але насамперед потрібно розвивати свою економіку, вкладати гроші у своє виробництво. Ми багато говоримо, але нічого не робимо. А з погляду воєнного зіткнення, ми ж ніколи не зустрічалися ще в сучасний час із реальним протистоянням регулярним військам. Ось наші військові в Сирії здійснюють героїчні вчинки, але це терористи. А пам’ятаєте, коли стався інцидент із турецьким літаком, коли загинули наші пілоти? Це вже на межі конфлікту з державою НАТО», – підкреслив він.

Депутат додав, що на випадок зіткнення з НАТО, Росії треба «розвивати оборонку» і розвивати економіку країни.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України і проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей.

Україна, США і низка інших держав звинувачують Російську Федерацію у втручанні в конфлікт: використанні регулярних військ у бойових діях на боці бойовиків, постачанні їм зброї та фінансовій підтримці. Російське керівництво відкидає ці звинувачення і стверджує, що РФ не є стороною протистояння.

Українська сторона неодноразово заявляла про затримання і загибель російських солдатів у зоні АТО. У відповідь у РФ стверджували, що на Донбасі воюють російські добровольці.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube