Своє звернення до Верховної Ради України з вимогою звільнити міністра МВС Арсена Авакова, генпрокурора Юрія Луценка та імпічменту Петра Порошенка, Рахівська міська рада ухвалила на сесії 22 березня. «За» проголосувало 17 з 26 депутатів Рахівської міськради.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

Рахівська міська рада, імпічмент Порошенко, Москаль, Україна, новини

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль миттєво відреагував на звернення Рахівських депутатів та вимагатиме розпуску депутатського корпусу.

Видання підкреслює, що це звернення підтримав і мер Рахова Віктор Медвідь.

У зверненні мова йде про те, що відставка генпрокурора та міністра МВС і імпічмент президента має стати відповідальністю за розгін протестувальників під Верховною Радою 3 березня.

Москаль наголосив, що «такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Він додав, що оскаржить рішення рахівських депутатів в окружному адміністративному суді.

«Те, що це рішення буде скасовано судом, у мене жодних сумнівів немає. Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів», – підкреслив він.

Читайте: Польща й Угорщина створять інститут дружби

ИСТОЧНИК Mind

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube