Тіла семи громадян України, які загинули під час теракту в готелі Intercontinental у столиці Афганістану Кабулі, в середу, 24 січня, передали українським дипломатам. Про це повідомляє 5 канал.

 Кабулі, тіла загиблих, теракт, Афганістан, Україна, новини

Траурна церемонія відбулася в аеропорту Кабула, в ній взяли участь українські та афганські дипломати. Тіла передали консулу Віктору Молотку.

Траурна церемонія відбулася в аеропорту Кабула, в ній взяли участь українські та афганські дипломати.

Тіла передали консулу України в Таджикистані і Афганістані Віктору Молотку. На аеродром привезли сім трун. На кожній із них — фотографії загиблих і український прапор. Літак прилетить зі столиці Афганістану до Києва.

«На жаль, це був теракт. Його організували терористи і їхні спільники. Загинули кілька наших співвітчизників. Однак серед жертв є й іноземці. Ми висловлюємо глибокі співчуття сім’ям загиблих і їх країнам», — сказав глава консульського департаменту МЗС Афганістану Мірваїз Самаді.

у результаті збройного нападу на готель Intercontinental у столиці Афганістану Кабулі 20 січня загинули шість громадян України. Незабаром надзвичайний і повноважний посол України в Таджикистані й Афганістані Віктор Никитюк заявив про ще одну жертву теракту.

Перша група громадян України, які вижили під час теракту, вже прибула до Києва.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube