Україна може втратити 36% свого населення до 2100 року, свідчать дані Департаменту ООН з економічних та соціальних питань. Окрім України, невтішими є прогнози і щодо демографічної ситуації у Латвії, Литві та Естонії.

Про це повідомляє Bloomberg.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media,  населення, демографічна ситуація, ООН

Як стверджує видання, ця тенденція стосується більшості країн Східної Європи та Балтії.

«Латвія з населенням 1,96 мільйона втратила близько 25 відсотків її мешканців після того, як в 1991 році відновила незалежність. Прогнозується, що до 2050 року країна втратить ще 22 відсотки населення, а до 2100 року – 41 відсоток», – пише Bloomberg.

За даними видання, населення Молдови до 2100 року може зменшитися на 51%, Литви – на 34%, а Естонії – на 32%.

Bloomberg пише, що на депопуляцію в Україні та інших країнах Східної Європи впливає низка факторів – низькі доходи, повільний приріст населення і негативне ставлення до іммігрантів.

Згідно з статистичними даними, станом на 1 січня 2018 року кількість громадян України складає 42 мільйони 386 тисяч. Оцінку чисельності населення за 2017 рік проводили з охопленням усіх регіонів України, крім тимчасово окупованої території Криму.

Читайте: Угорщина видала в Закарпатті понад 100 тисяч паспортів — МЗС

ИСТОЧНИК ГОЛОС АМЕРИКИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube