Два роки тому бойовики з підконтрольної їм території обстріляли Східний мікрорайон Маріуполя.Загинуло більше 30 людей, поранених було більше сотні. Ватажок самопроголошеної «ДНР» Захарченко взяв на себе і бойовиків відповідальність за злочин і оголосив про наступ на місто.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Маріуполя, річниця загибелі мирного населення, Українабегемот, begemot, begemotmedia, новости, Маріуполя, річниця загибелі мирного населення, Україна

Обстріли велися з РЗСО «Град» і «Ураган». Загинуло більше 30 людей, поранених було більше сотні. В результаті обстрілу було пошкоджено понад 200 будинків — школи, дитсадки, магазини, житлові будинки.

Ватажок самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко взяв на себе і бойовиків відповідальність за злочин і оголосив про наступ на місто.

«Криваве вбивство проросійськими терористами десятків мирних людей і поранення майже ста мирних жителів Маріуполя — не просто терористичний акт. Це — злочин проти людяності, підсудний Гаазькому трибуналу», — заявив тоді президент Петро Порошенко.

Після обстрілу жителі міста вийшли на мітинг проти «русского мира» з українськими прапорами. Лікарні були переповнені, в числі загиблих були діти.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube