Кабмін вирішив прибрати зі світлофора жовтий сигнал. Ідея дуже новаторська і мотивована тим, що водії по-різному трактують це «жовте світло»: одні зупиняються, а інші продовжують рух, через що виникає чимало ДТП.

жовте світло, ідея, мотивація, світлофор, ДТП, ВР, Кабмін, водії, Україна

Тобто проблема не в тому, що в країні немає дорожньої поліції, і драйвери забили на правила дорожнього руху і здоровий глузд…провина, виявляється, світлофора.

Так можна заборонити і пішохідні переходи, бо водії теж щось там неправильно сприймають і збивають трудящих; і алкоголь треба заборонити, і мобільний зв‘язок…

Оце суть наших «реформ», коли для проблеми з очевидним вирішенням знаходять алгоритм розв’язання через дупу.

У всьому світі — триколірний світлофор для автомобілів, а у нас буде два. А потім, очевидно, один. Червоний, щоб уже напевно. Щоправда, ініціативні «реформатори» покликаються на «досвід багатьох країн світу», але ні пошук у Гуглі, ні досвід мандрівок у трьох-чотирьох десятках країн таких прикладів відшукати змоги не дають.

Читайте також: Новости Крымнаша. Родная гавань оказалась ядовитым болотом

Тут би Кабмінові дати чортів Арсену Борисовичу за збільшення кількості ДТП, за тотальну анархію на дорогах, за перетворення поліції у гламурних селфменів, але це сцикотно, бо Арсен Борисович он на самого головнокомандувача погнав, тому краще прибрати жовтий сигнал із світлофора.

Це не допоможе, звісно, проте всі при ділі. А ще й на переобладнанні перехресть можна буде заробити. І не поясниш цим діячам, що в глобальному світі правила поведінки уніфікуються, а не навпаки.

Проблема не стільки і не скільки в світлофорі, а в тому, що наші владоможці дуже часто відкидають весь світовий досвід, бо знайшли своє геніальне рішення. Воно дурне, навіть дике, але своє. І всі при ділі.

 

ИСТОЧНИК Орест Сохар

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube