Колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко стверджує, що після Революції гідності вивіз у Росію цінні секретні документи, що доводять незаконний характер дій осіб, які прийшли до влади після втечі екс-президента Віктора Януковича. 

Про це він заявив на прес-конференції в Москві, яку транслював Life.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, секретні документи, АТО,  Віталій Захарченко

«Я з перших днів веду власне розслідування тих кривавих українських подій. І зумів не тільки вивезти з України папки з цінними документами про злочини київського режиму, але і зміг за допомогою свого соратника здобути цінні матеріали, уже перебуваючи на території Росії», – стверджує він.

Колишній глава МВС сказав, що в папках нібито містилися докази про відсутність підстав у нової влади починати антитерористичну операцію на Донбасі.

«Аналітичний документ дуже серйозний, у якому дано оцінку ситуації у Донбасі. Але так звана влада наказово відкликала цей документ і його знищила. Тому що напад на Донбас уже було узгоджено з їхніми кураторами. Так почалася АТО», – розповів екс-посадовець.

Журналістка телеканала «Україна» запитала, чи не є вивезення документів викраденням доказової бази.

«В Україні ухвалено закон, згідно з яким усі докази стосовно людей, що брали участь у державному перевороті, має бути знищено. Тих, хто ці документи збереже, буде притягнуто до кримінальної відповідальності», – сказав Захарченко.

«Факти знищено, свідків також частково знищено, і ви ставите таке запитання. Для мене це дивно звучить», – додав генерал.

У 2013–2014 році в Україні відбулися масові антиурядові виступи, що привели до зміни влади.

Навесні 2014 року після захоплення державних установ на Донбасі Київ оголосив про початок антитерористичної операції.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube