Колишнього президента Луїса Інасіу Лула да Сілву посадять до в’язниці. Таке рішення було прийнято більшістю членів Верховного суду Бразилії в середу, 4 квітня, повідомляє РИА Новости.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, корупція. президент. Бразилія.  Луїса Інасіу Лула да Сілву

Суд над колишнім президентом викликав такий резонанс в суспільстві, що його показували по телебаченню в прямому ефірі. Суд виніс вирок ще торік, однак відтоді розглядалася апеляція адвокатів.

Зазначається, що за запроторення його до в’язниці віддали свої голоси шість суддів з 11, тобто більшість. Проти висловилися п’ятеро.

Трансляція голосування велася в прямому ефірі в інтернеті. Голоси розділилися порівну — п’ять на п’ять. Вирішальним став голос голови суду Кармен Лусії, яка проголосувала за відмову адвокатам Лули в апеляції на можливе поміщення його в тюрму.

Нагадаємо, у вересні 2017 року генеральний прокурор Бразилії Родріго Жано заявив, що колишні президенти Луїс Інасіу Лула да Сілва і Ділма Руссефф здійснили низку злочинів, пов’язаних з державною нафтовою компанією Petrobras. Їх звинуватили в корупції і відмиванні коштів.

Як повідомлялося, екс-президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва був затриманий поліцією в рамках антикорупційного розслідування в 2016 році.

Пізніше суд засудив колишнього президента Бразилії Луїса Інасіу Лулу да Сілву до 9,5 років в’язниці, визнавши його винним у корупції. Однак адвокати да Сілви подали апеляцію на рішення суду. До її розгляду колишній президент перебував на волі.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube