Після зустрічі в СБУ фігурантам «списку 47-ми» запропонували, «керуючись законодавством України», вирішити для себе, чи потрібна їм охорона. Про це розповів журналіст Матвій Ганапольський під час трансляції на своєму каналі у YouTube 1 червня.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, держохорона, Матвій Ганапольський

Журналіст Матвій Ганапольський повідомив, що отримана на зустрічі у справі про замах на російського журналіста Аркадія Бабченка інформація переконала його написати заяву в МВС із проханням про державний захист.

Журналіст розповів, що на зустрічі були жителі Києва – фігуранти списку, отриманого українськими силовиками у межах справи про замах на російського журналіста Аркадія Бабченка, та «один приїжджий».

«Чи поставився я серйозно до почутого? Це видно з наступної моєї дії. Після того, як все закінчилося, я підійшов до певної людини і сказав, що я хотів би написати заяву на охорону. Це не те, що два чуваки будуть за мною ходити. Там різні форми охорони, нам пояснили», – повідомив він.

Ганапольський уточнив, що звернувся по допомогу до МВС.

1 червня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що завдяки імітації вбивства Бабченка слідство дістало список відомих українських і колишніх російських журналістів, яких також планували вбити. У списку 47 осіб. За вбивство деяких фігурантів цього списку, за інформацією генпрокурора, організатори готові були заплатити $3 млн.

Того самого дня українські силовики провели зустріч із деякими людьми зі списку. Відомо, що на зустрічі були телеведучі Ганапольський та Євген Кисельов. ЗМІ також повідомляють, що до СБУ було запрошено виконавчого продюсера телеканала «UA:Крим» Османа Пашаєва, головного редактора тижневика «Дзеркало тижня» Юлію Мостову, заступника гендиректора телеканала ATR Айдера Муждабаєва, політичного оглядача Віталій Портникова, телеведучого «UA:Перший» Юрія Макарова, оглядача видання «Крим.Реалії» Павла Казаріна і ведучу каналу ZIK Тетяну Даниленко. Учасник зустрічі журналіст Сергій Іванов повідомив, що на ній були «відомі та публічні люди».

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube