Ця дика історія трапилась у Вінниці. Двоє працівників муніципальної поліції 4 місяці вистежували бабусю, що продавала грушки біля свого будинку. Склали на неї 4 протоколи.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, дика історія. Вінниця, поліція, Україна

Про шалений штраф вона дізналась аж коли прийшла одержувати пенсію…

Вже понад 10 місяців із пенсії бабусі вираховують 20% на сплату штрафу за стихійну торгівлю. Загальна сума боргу складає 10 880 гривень, повідомляє сайт “Голос народу” http://www.golos-narodu.com.ua/

Надія Михайлівна Паненко відпрацювала 37 років на фабриці, має 1382 грн. пенсії. З відрахуваннями на руки отримує 1106.

Зізнається: грошей бракує, бо треба й за квартиру заплатити, і харчі купити, а головне – ліки, без яких довго не проживе. Паненко – інвалід другої групи.

Торгувати в «недозволеному місці» – на тротуарі біля свого будинку вона була змушена, бо здоров’я не дозволяє їздити далеко від дому.

Упродовж 4 місяців інспектори муніципальної поліції Вінниці Вишневський та Корсунов склали на бабусю 4 протоколи. Жоден не підписаний Надією Михайлівною. Бабуся каже, що там брехня: і рік народження, і місце народження вказано неправильні.

Свідків із працівниками поліції не було, а протоколи складали за її відсутності.

Про штраф дізналася, аж коли прийшла отримувати пенсію…

Щоправда, одну з постанов скасували за зверненням народного депутата Домбровського, та борг усе ще занадто великий для бабусі. І чи встигне вона його віддати державі – невідомо, адже відрахування триватимуть ще близько 2 років.

Пенсіонерка Паненко Надія Михайлівна не може зрозуміти, що скоїла правопорушення, каже, що не заважала перехожим і транспорту, нічого поганого не робила, торгувала біля будинку, в якому проживає.

Незнання законів не звільняє від відповідальності, але якщо порушення закону є єдиною можливістю вижити?..

«Кажуть, що справедливість є і за неї варто боротися. Схоже, що ми таки вибороли собі справедливість: тепер ця безтілесна філософська абстракція обросла м’ясом, одягнула гарний костюм, відростила собі друге підборіддя і матеріалізувалася в Порошенка і апостола його — Гройсмана», — пише у своєму блозі Олег Синякевич.

«Ось ця вінницька шоколадна парочка — це і є «справедливість» нашого сьогодення у всій своїй красі. Вінниця — то є сьогодні щось таке сакральне, як Донецьк при Ядуковшику. Кажуть, що тепер з Вінниці кадри стікаються фекалійними потоками в Київ, зливаючись з залишками закам’янілих донецьких кадрових екскрементів, відкладених ще Ядуковшиком у владник кабінетах. І це утворює гнилу суміш, яка своїми міазмами отруює тіло України.

Довго Україна цього паразитизму не витримає — надто ослаблений національний імунітет радянською владою. Україна цього не витримає, якщо буде мовчки спостерігати за паразитами і сподіватися на якесь чудо: наприклад, пробудження совісті у паразитів чи ще яку химеру.

Тому що паразити — це такі організми, що плодять собі подібних і зжирають все навкруги. Для наглядності — ось вам представник вінницького штаму паразитуючих бактерій, який безпроблемно існує в поживному бульйоні «мусарня оновлена»; такий собі головний інспектор Вишневський.

Вінницький мусор Вишневський, як і будь-який мусор (хоч той же Аброськін), він весь — від портупеї до кокарди — за закон. А закон в наших палестинах — це штука серйозна, тяжка і тупа. І в умілих руках цей предмет взагалі може бути смертельно небезпечним. І вінницький мусор Вишневський наглядно нам демонструє, наскільки плавно і непомітно питання «смертельності» може перетікати з алегорично-умовних сфер в реалістичний світ паразитів.

 

Мені немає чим це все коментувати. Звертатися ж до цієї мерзоти зі словами докори абсолютно не бачу сенсу. Немає таких слів, які були б здатні переформатувати свідомість смертельно небезпечного паразита в людину.

У всякому випадку я таких слів не знаю. Тому тут не потрібне бездієве моралізаторство, а потрібен чіткий обдуманий діагноз: як лікувати цей смертельно небезпечний паразитизм на тілі України. Бо самі вони не зупиняться».

Неадекватність вінницьких муніципалів і суду вражає. Пане Гройсман, агов, це ваше рідне місто, ви були там мером. Тож поясніть міському голові й голові суду, що неадекватів треба гнати з влади поганою мітлою!

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube