Прошу патріотичну спільноту й органи української влади зреагувати на те, що на Одещині тривають провокативні шабаші шанувальників радянського минулого.

шабаші, патріоти, спільнота, Одеса, прикордонники, КДБ, СССР, диверсія, операція, ідеологічна

Так, учора, 2 липня, в Одесі з широким розмахом відзначено незрозуміле свято «97 років створення Одеського прикордонного загону».

І хто ж погодив такий захід із керівництвом Державної прикордонної служби України, хоча президент неодноразово висловлював позицію про недопущення заходів відзначення дат радянської історії?

Фактично в Одесі за ініціативи недолугих керманичів прикордонного відомства реалізовано план ідеологічної диверсійної операції Росії, ще й за українські кошти.

Дійство зафіксовано за посиланням.

Все це сумно та ганебно з огляду на таке:

97 років тому сумнозвісна 25-та стрілецька імені В. І. Чапаєва ордену Леніна, червонопрапорна дивізія Робітничо-селянської Червоної армії, яка окупувала та залила кровю Україну й частину Польщі, ввійшла до Одеси. Із її складу російсько-комуністичні окупанти викоремили полк, якому було визначено завдання зі встановлення й охорони кордону «Советской России». Ось цю дату й відзначають українські прикордонники як день створення Одеського прикордонного загону.

А потім ми дивуємося, чого Пуйло військовим з’єднанням Московії дає назви міст України. Він досі не хоче миритися з тим, що тоталітарна імперія зникла.

І саме такими безглуздими діями, як здійснені в Одесі, ми підігруємо кремлівській пропаганді про нібито неподільну історію і «братский народ».

За такою аналогією 105 Чернігівському прикордонному загону ДПСУ слід відзначати події, що мають відношення до 105-го Червонопрапорного … бла-бла-бла … Ризського окремого полку (загону) спеціального призначення КГБ, який забезпечував охорону осередку КГБ у Берліні.

Мабуть, ще трохи, й вертухаїв ГУЛАГу почнемо запрошувати для обміну досвіду.

Давно прикордонним можновладцям треба розпочати вмикати мозок.

Вимагаю проведення ретельного розслідування вказаного факту та притягнення винних осіб до суворої відповідальності!

Україна заслуговує на повагу до власної історії.

ИСТОЧНИК Олег МЕДВЕДЧУК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube