Виступ депутатів Полтавської облради до 8 Березня викликав неоднозначну реакцію у соцмережах. Чоловіки вирішили по-особливому привітати жінок. 

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, депутатів, Полтава, поздоровлення музичне

У ролику чоловіки виконують пісню для жінок. «Неймовірного оптимізму люди, якщо вони вважають, що після такого їх ще раз хтось кудись вибере», — зазначає «Рагу.лі» в описі до відео. У відеопривітанні задіяний голова Полтавської облради Олександр Бєлєнький, депутати Микола Первак, Володимир Куцовол і інші.

«Слушайте, ну ржачно же, парни старались. Это вам не стандартная гречка и мимоза», — оцінила працю Наталя Дерев’яшина. «Это ж о**енно! Они наивно-о**ительные, это не китч и не пластиковые губы! Кстати, снимали в краеведческом музее, памятник архитектуры между прочим», — додав Роман Зінченко. «По-моему для Полтавы норм!! Там такое в фаворе)) Теперь корпоративы/дни рождения/юбилеи — их парафия», — зазначила Євгенія Пономаренко.

«Сейчас где-то тихонько плачет Стас Михайлов», — написав користувач Кайзер Билл. «Срочно на Евровидение», — додала Inna Vishnya.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube