Начальник Харківського національного університету Повітряних сил Андрій Алімпієв, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів, вийшов на волю під заставу в 1,5 млн грн. Про це повідомляють у його групі підтримки в Facebook.

Андрій Алімпієв, розтрата коштів. застава. новини, Україна

Алімпієва та його заступника підозрюють у махінаціях під час закупівлі палива.

«…Завдяки всім нам була зібрана і внесена застава, що дозволило Андрію Миколайовичу вийти з ув’язнення!» — написав організатор групи підтримки військового Павло Гридін.

Нагадаємо, 30 листопада 2017 року Дзержинський райсуд Харкова обрав арешт, тобто, утримання в СІЗО, на два місяці — до 16 січня 2018 року з можливістю застави в 1,5 млн грн для генерал-майора Андрія Алімпієва, підозрюваного в розтраті 2,4 млн грн держбюджетних коштів. Другий фігурант справи — заступник начальника військового ВНЗ Ігор Нікіфоров узятий під варту на два місяці із запорукою в 1 млн грн. На суді генерал Алімпієв заявив про свою невинність, посилаючись на конфлікт інтересів з керівництвом військової прокуратури, і відмовився від внесення за себе застави.

Сторона звинувачення заявляє, що підозрювані, уклавши додаткові договори на постачання палива за завищеною ціною, діяли умисно.

17 листопада 2017 року військова прокуратура затримала обох фігурантів за підозрою в тому, що генерал-майор Андрій Алімпієв в період з 10 липня 2016 року по 23 грудня 2016 року, будучи начальником ХНУПС, порушив закон України про здійснення державних закупівель шляхом складання додаткового договору з постачання паливно-мастильних матеріалів на користь 2 фірм: ТОВ «Татнафта-АЗС-Україна» і ТОВ «Мідас-Ойл», внаслідок чого державі нанесено збитків на 2 млн 430 тисяч грн.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube