Президент Петро Порошенко міг скористатися імунітетом і не йти на суд у справі Віктора Януковича. Натомість його попередник є боягузом.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко на відкритті виставки до Дня пам’яті героїв Небесної сотні.

скористатися імунітетом, Янукович, Порошенко, Юрій Луценко, ГПУ, Україна, новини

«Ми пройшли шлях до покарання і виконавців і організаторів убивства Героїв Небесної сотні. І суд над Януковичем, який зараз бачить вся країна, є символом того що в Україні — нові часи.

Ніхто, навіть президент, а тим більше інші високопосадовці, тепер не можуть розраховувати на безкарність. І те, що Петро Олексійович Порошенко, діючий президент який має по закону імунітет, міг би не йти на суд таки на нього йде. Я впевнений — це правильний знак. Що він знає свій обов’язок. А той боягуз Янукович, який ховається, виставляючи своїх адвокатів, буде відповідати по закону», — сказав він.

Водночас Луценко заявив, що теперішня влада «не безгрішна».

Читайте: В Киеве прошел молебен памяти героев Небесной сотни

Як стало відомо, сьогодні, 18 лютого, під час відкриття у Києві виставки присвяченій учасникам Революції гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан» Президент України Петро Порошенко заявив про наміри брати участь у судовому засіданні з розгляду кримінального провадження щодо звинувачень у державній зраді екс-президента Віктора Януковича.

Також Петро Порошенко додав, що поділяє незадоволення суспільства темпами розслідування та швидкістю судових процесів щодо справ Майдану.

Читайте: Оприлюднене посекундне відео підготовки штурму Майдану 18 лютого

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube