Глава російської державної корпорації «Роскосмос» Дмитро Рогозін вважає, що
глава компанії SpaceX Ілон Маск навмисно продає Пентагону ракети-носії за заниженими цінами, «щоб витиснути Росію з цього ринку».

Роскосмос", Ілон Маск, begemot, begemot.media, бегемот, новости

Про це Рогозін заявив в ефірі російського «Першого каналу», передає RTVi.

Глава «Роскосмосу» стверджує, що Міністерство оборони США доплачує Маску за те, щоб його ракети коштували менше.

«Для того, щоб витіснити Росію з цього ринку, він продає пуски від $40 млн до $50 млн», — сказав Рогозін, додавши, що Пентагон нібито платить Маску за ракети «у середньому приблизно $150 млн за кожний пуск».

Рогозін звинувачує Маска в тому, що він «грає несправедливо». «І, звичайно, Росія не може конкурувати», — сказав він.

Нагадажмо, засновник SpaceX Ілон Маск показав остаточний дизайн пілотованого корабля Crew Dragon, призначеного для доставки екіпажів на Міжнародну космічну станцію. Вeсь ринок доставки екіпажів зараз займає Росія.

Маск написав у Twitter, що Crew Dragon проходить перевірку на електромагнітне випромінювання в звукопоглинальній камері перед відправкою до вакуумної камери для тестування в NASA. Crew Dragon розробляє SpaceX з 2013 року на замовлення NASA. Корабель виводитиме на орбіту ракета-носій Falcon 9. Корабель зможе прийняти на борт до семи членів екіпажу або чотирьох чоловік і вантаж. SpaceX планує повертати корабель на землю після доставки вантажів і пасажирів.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube