Керівник компанії Twitter Джек Дорсі вважає, що вже через 10 років біткоїн обійде за своєю важливістю долар США і стане найбільш актуальною у світі валютою, якою користуватимуться мільярди користувачів.

Про це він заявив у середу, 21 березня, повідомляє The Times.

Джек Дорсі, біткоїн, світова валюта, Україна, новини

Вже через 10 років біткоїн обійде за своєю важливістю долар США і стане найбільш актуальною у світі валютою, якою користуватимуться мільярди користувачів, переконаний керівник соцмережі Джек Дорсі.

«В остаточному підсумку світ прийде до єдиної валюти, інтернет прийде до єдиної валюти. Я особисто вважаю, що це буде біткоїн», — зазначив Дорсі.

Незважаючи на те, що зараз біткоїн, як і раніше, відчуває певні проблеми, які, за його словами, заважають йому стати «ефективною валютою», подальші розробки протоколу, вважає він, неминуче приведуть до необхідних змін.

«Поки він (біткоїн) повільний і дорогий, але в міру зростання кількості користувачів все це піде. Є нові офчейн-технології, які роблять блокчейн більш доступним», — підкреслив глава соцмережі.

Раніше повідомлялося, що Twitter планує заборонити розміщення реклами криптовалюти на своїй платформі. Перед цим стало відомо, що в соцмережі Twitter з’явилися криптовалютні шахраї.

Читайте: Ryanair откроет 15 новых направлений из Украины. СПИСОК

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube