У суботу, 24 березня, мільйони людей у всьому світі візьмуть участь в акції Година Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи (WWF), під час якої люди і організації о 20:30 на одну годину символічно вимкнуть зайве освітлення і електроприлади, щоб об’єднатися і показати готовність до дій заради майбутнього планети.

Природно, вимикання електрики на одну годину не заощадить електроенергію, але цю годину дозволить нам задуматися, як ми живемо, як ми витрачаємо земні ресурси, чи сортуємо ми сміття, як ми думаємо про своє майбутнє.

В Україні 33 міста приєдналися до Години Землі — о 20:30 треба на годину вимкнути світло й електроприлади. Це потрібно, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Україна бере участь в акції протягом десяти років. Тема цьогорічної кампанії — Connect2Earth (Установи контакт із Землею)

У Києві на годину вимкнуть підсвічування Золотих воріт і монумента Батьківщина-Мати.

Людство хоче жити краще, і жителі України зокрема хочуть для себе кращого майбутнього, хочуть дихати чистим повітрям, пити чисту воду, ходити до лісу, де ростуть дерева, а не пеньки. Беручи все це до уваги, щоразу все більше і більше громадян беруть участь у природоохоронній акції.

Зазначимо, що Година Землі проводиться з 2007 року, а вже з 2009 року ця акція стала наймасовішою в історії людства.

Читайте: На видео показали, как украинский лес вагонами вывозят в Европу

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube