Поповнюйте свій словниковий запас дивовижними українськими словами, вживайте їх на відпочинку і на роботі, і ви вразите людей своєю начитаністю.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, словниковий запас,  українськими словами, говоримо українською

ЧЕПУРНИ́Й – чистий, акуратний, охайний; який завжди стежить за чистотою житла, за своїм зовнішнім виглядом. Не забудьте причепуритися і ви.

КЛО́ПІТ – неспокій, хвилювання, тривога; робота, яку важко виконати. Не ускладнюйте своє життя і не беріть на себе зайвий клопіт, навіщо воно вам?

ЧИМЧИКУВА́ТИ – йти або дуже швидко, або дуже повільно. Уже потепліло, тому саме час чимчикувати на роботу пішки. Більше ніяких маршруток чи автівок!

ГАРМИ́ДЕР – вживається у значенні метушні, крику, шуму, відсутності або порушення ладу. Знайома ситуація, погодьтеся!

ПОДЕ́ЙКУВАТИ – говорити, розповідати що-небудь про когось, щось; передавати чутки, поголоски. Агов, а це, раптом, не ваша улюблена справа?

ОКА́ЗІЯ – дивний, незвичайний випадок, пригода; урочиста подія, здебільшого, непередбачувана, та головне – щоб приємна.

МЕТИКУВА́ТИ – так кажуть про здатність людини думати (а це не всі практикують). Ось ще гарні синоніми: мудрувати, кумекати, мізкувати.

НАПРО́ЧУД – вживайте це слово, коли хочете на чомусь зосередити увагу. Воно використовується в значеннях «надзвичайно», «дуже добре», «чудово», «навдивовижу».

ЩЕ Б ПАК – додайте експресивності сказаному та підкресліть значення потрібного вам слова цим вигуком. Вийде ефектно, рекомендуємо.

ГО́ДІ – те саме, що «досить», «вистачить». Годі сумувати та сидіти вдома, є значно цікавіші заняття, наприклад, вдосконалювати свою українську мову. Нумо за справу!

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube