Прем’єр доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі та правоохоронним органам розібратися зі зростанням цін на скраплений газ.

Бегемот, Украина, новости, Begemot, begemot.media, Гройман, ціна, скраплений газ, Україна, новини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розібратися із ситуацією на ринку скрапленого газу, визначити причини безконтрольного підвищення ціни на автомобільний газ та вжити заходів щодо зниження вартості палива і підтримки конкуренції на ринку. Про це він сказав під час міжвідомчої наради в Кабінеті Міністрів, передає Урядовий портал.

«Я хочу, аби служби, від кого це залежить, навели порядок на ринку автомобільного газу. Різке підвищення ціни на скраплений газ має всі ознаки змови, – заявив Володимир Гройсман. – Це диверсія проти України».

Відповідне доручення дане профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі та правоохоронним органам.

За даними Державної фіскальної служби, споживання газу збільшилося у порівнянні з минулим роком. За 8 місяців 2017 року обсяг імпортованого газу перевищив 600 тис. тонн, що на 70 тис. тонн більше, ніж за цей період 2016.

За результатами наради Голова Уряду доручив визначити винних та вжити заходів для подолання монополізації,  забезпечити диверсифікацію поставок палива та покарати винних у зловживаннях.

«Перше завдання – протягом декількох тижнів стабілізувати ситуацію. На 15 вересня маємо отримати іншу цінову картинку на ринку скрапленого газу», – наголосив Гройсман.

Раніше міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів уже вимагав з’ясувати причиниподорожчання скрапленого газу.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube