Пенсійна реформа вносить розкол у суспільство і сприяє фінансуванню окупованих територій, заявив у Facebook позафракційний народний депутат Сергій Міщенко. Політик повідомив, що дістав дані в Мінсоцполітики і з’ясував, що 70% надбавок отримують жителі окупованих частин Донецької та Луганської областей.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, пенсійна реформа, розкол у суспільство, Кабмін, Сергій Міщенко

70% надбавок після впровадження пенсійної реформи опиняється на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, заявив позафракційний народний депутат Сергій Міщенко, посилаючись на дані Міністерства соціальної політики.

«За інформацією, яку мені надали в Міністерстві соціальної політики, наприклад, у Волинській області надбавки більше тисячі гривень отримали лише 23 тисячі пенсіонерів. Інші 211 тисяч отримали копійки. У Донецькій області більше тисячі гривень отримали 278 тисяч пенсіонерів! У Тернопільській області лише 12 тисяч пенсіонерів отримали достойні надбавки. А 204 тисячі (!!!) – ганебні подачки. У той же час у Луганській області майже 100 тисяч пенсіонерів отримали надбавки від 1000 до 6000 гривень», – написав Міщенко.

Нардеп переконаний, що уряд і особисто прем’єр Володимир Гройсман сьогодні розділили Україну на два сорти: Луганську і Донецьку області, де пенсії підняли на 3–5 тисяч гривень, і всіх інших українців, які отримали мінімальні надбавки.

«Гройсман пенсійною реформою спонсорує «ДНР» і «ЛНР». Уряд безглуздою пенсійною реформою сьогодні не тільки вносить розкол в українське суспільство, а й безпосередньо фінансує окуповані території, – упевнений політик. – Сьогодні єдиний вихід із ситуації – ухвалення вже зареєстрованих законопроектів, які відновлюють пенсійну справедливість для всієї України, а не лише для однієї її частини».

Міщенко після затвердження пенсійної реформи подав до Ради три законопроекти, що пропонують поправки: №7273 – про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення пенсійної справедливості, №7406 – щодо перерахунку пенсій науковим працівникам, журналістам, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим категоріям, №8001 – щодо справедливого розміру пенсій для зайнятих на підземних і особливо шкідливих роботах.

3 жовтня 2017 року Верховна Рада схвалила в другому читанні та в цілому урядовий законопроект №6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Парламент також проголосував за законопроект №6617 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій».

11 жовтня пенсійна реформа набула чинності.

За даними Мінсоцполітики, протягом жовтня 2017 року пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. Середній по Україні розмір доплат становив 560 грн.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube