Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що планує брати участь у наступних виборах до Верховної Ради, що відбудеться у 2019 році.

Про це повідомляє «Укрінформ«.

 виборах, Гройсман заявив, ВР, Україна, новини

«Я планую брати участь у наступних парламентських виборах. Питання, яке має поставити собі кожен політик: навіщо ви це робите?», – заявив чинний глава уряду.

У нас залишилося ще майже 2 роки до чергових виборів 2019 року, і після 2019 року життя не завершується, а Україна має відбутися як сильна держава. У цьому контексті я можу сказати, що я братиму участь для того, щоб боротися за проведення конкретних необхідних рішень,
– додав Гройсман.

Так, за словами прем’єра, до наступних виборів до Верховної Ради необхідно ухвалити нову виборчу систему з відкритими партійними списками. При цьому Гройсман нагадав, що парламент ухвалив у першому читанні «непоганий закон, який може буде доопрацьований до другого читання».

Зазначимо, що глава уряду не уточнив, балотуватиметься він самостійно чи у складі якоїсь політичної сили.

Нагадаємо, до парламенту Володимир Гройсман пройшов у 2014 році за списком партії« Блок Петра Порошенка». З листопада 2014 року до квітня 2016 року він обіймав посаду голови Верховної Ради.

14 квітня 2016 року Верховна Рада схвалила призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром.

Чергові парламентські вибори повинні відбутися в жовтні 2019 року.

Читайте: Реванш антиукраїнських сил на наступних виборах цілком реальний

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube